Сертифіковане обладнання для естетичної медицини

Найефективніші, найпопулярніші, рентабельні та безпечні апарати на ринку

Перейти в розділ
home_banner

Навчання та закордонні стажування

Первинне навчання та підвищення кваліфікації у провідних клініках та тренінгових центрах

Детальніше про навчання
home_banner

Космецевтика для апаратних та після ін'єкційних процедур

Посилення ефекту, прискорення реабілітації, зниження ризику ускладнень

Перейти в розділ
home_banner

Бізнес під ключ та консалтинг в індустрії естетичної медицини

Наші партнери отримують успішні проекти, де світові інновації адаптовані до економіки та потреб ринку

home_banner

Маркетингова та рекламна підтримка проектів

Повний цикл послуг з розробки готових маркетингових продуктів та реклами

home_banner

Краще професійне
обладнання Подивитись все

Ultraformer

Єдиний на ринку апарат для преміального SMAS ліфтингу 3-го покоління

Подробнее

Robolex Plus

Нове покоління пошарового моделювання тіла

Подробнее

Aquapure

Преміальна платформа для косметологічного догляду та лікування шкіри

Подробнее

Lase MD

Єдиний лазер для всесезонного омолодження та безін'єкційної мезотерапії

Подробнее

Ulfit

Найпотужніший апарат для ультразвукової ліпосакції та підтяжки шкіри

Подробнее
Подивитись все
request_img

Заявка на презентацію
та безкоштовну пробну процедуру

pros_single
Записатися на тест-драйв обладнання

Професійна безкоштовна консультація та проведення процедури

Залишити заявку
pros_single
Навчальний центр та графік семінарів

Матеріали та розклад навчання від найкращих експертів галузі

Дізнатися більше
pros_single
Консалтинг та запуск під ключ

Почніть свій б'юті-бізнес за допомогою професіоналів

Залишити заявку

Спектр можливостей нашого обладнання Усі можливості

service_card
SMAS ліфтинг
service_card
Корекція фігури
service_card
Видалення татуювань
service_card
Лазерне омолодження
service_card
Видалення шрамів та рубців
service_card
Післяпологові розтяжки
service_card
Лікування пігментацій
service_card
Лікування опіків та ран
service_card
Лікування акне та постакне
service_card
Лікування алопеції
Усі можливості

Чому Bella-Systech

pros_single
Популярність

Високі технології, які задають напрями в естетичній медицині сьогодні, є трендсеттерами галузі. Саме вони на роки вперед визначають тенденції ринку. Всесвітньо визнані лідери апаратної косметології: Ultraformer, Robolex, Aquapure, Ulfit, Lase MD, Histolab та інші успішно працюють у найкращих клініках країни та світу.

pros_single
Вигода

Ефективна та швидкоокупна інвестиція для клініки та лікаря. Висока результативність виправдовує вартість та гарантує вигоду пацієнту

pros_single
Безпека

Безпека, що базується на принципах медицини. Наявність найвищих стандартів сертифікації США, Азії, України, Європи. Відсутність ризиків ускладнень підтверджено клінічними дослідженнями.

pros_single
Навчання

Система навчання, заснована на експертному досвіді та передовій науці. Високий професійний рівень стартових та повторних навчань для партнерів. Закордонні стажування у найкращих клініках та тренінгових центрах.

pros_single
Сервіс

Найвищі стандарти сервісного супроводу як важлива складова партнерських взаємин. Висококваліфіковані спеціалісти у всіх підрозділах компанії забезпечують найкращі умови для комфортної співпраці з преміальними брендами.

pros_single
Професіоналізм

Команда Bella-Systech Ukraine – це професіонали з багаторічним досвідом в індустрії, які безперервно підвищують кваліфікацію, отримують нові знання та ефективно впроваджують їх у свою роботу. Наші лікарі, менеджери, інженери за десятки років роботи допомогли побудувати та розвинути велику кількість успішних бізнесів у сфері естетичної медицини. Таким чином, формується фундамент для довгострокового взаємовигідного партнерства.

Наші бренди

Як ми працюємо

Наші партнери

ЧОМУ АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ?

Стрімке зростання індустрії краси має просте пояснення. Не тільки наш настрій, а й життєвий успіх залежать від того, як виглядає людина. Деякі мають проблеми вже в юності, інші починають втрачати красу з віком. На жаль, класичні засоби: косметика, хімічні пілінги та ін’єкції з часом перестають надавати належний ефект. Ось чому в розвинених країнах лікарі давно користуються досягненнями апаратної косметології, що увібрала в себе досягнення естетичної медицини, дерматології, хірургії, хімії, фізики.

Якщо ви маєте намір відкрити косметологічну клініку, салон краси або клініку пластичної хірургії, ми рекомендуємо вам зустрітися з нами у нашому навчальному центрі L-CLINIC, за адресою м. Київ, вул. Василя Тютюнника 37/1. Разом з нашими лікарями та менеджерами ви можете детально вивчити апарати та технології, прийти на тест драйв нашого обладнання, спробувати себе у ролі лікаря, інвестора та пацієнта.

ПЕРЕВАГИ АПАРАТНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

Апаратна косметологія – напрямок естетичної медицини, який включає лікувальні та anti-age (омолоджуючі) процедури, засновані на застосуванні спеціального обладнання та технологій. Сучасні лікарі дерматологи косметологи, пластичні хірурги та гінекологи успішно застосовують малоінвазивні технології, які безпечно та ефективно усувають вікові зміни та естетичні дефекти зовнішності пацієнта. У трійку найефективніших та найпопулярніших процедур для обличчя  зараз входять SMAS ліфтинг, тулієве лазерне омолодження та голчастий фракційний радіоліфтинг.

Переваги апаратної косметології: безпека, ефективність, швидке досягнення результату, швидка реабілітація, безболісність, ефективна бізнес-модель для інвестора та лікаря. Застосування апаратних технологій в індустрії краси набагато ефективніше та безпечніше за інші методики. В руках професіонала вони забезпечують пацієнту якісну корекцію естетичних дефектів: шрамів, рубців, пігментацій, татуювань, стрій, небажаного волосся і локальних жирових відкладень, доброякісних новоутворень (папіломи, невуси і т.д.), естетичне омолодження , деформації овалу обличчя, естетичного птозу, подвійного підборіддя та брилів.

Завдяки таким широким можливостям лікар-професіонал отримує унікальні інструменти для свого професійного та фінансового зростання. Головне при цьому не тільки правильно підібрати спеціалізоване обладнання, але й вибрати надійну компанію дистриб’ютора, яка забезпечить ефективну бізнес модель, що включає якісне навчання лікарів, технічний супровід і маркетингову підтримку вашого проекту.

АСОРТИМЕНТ ОБЛАДНАННЯ

В асортименті компанії BELLA SYSTECH зібрана найширша лінійка обладнання, яке використовується провідними лікарями косметологами-дерматологами розвинених країн. У нас також можна вибрати обладнання для пластичних хірургів та гінекологів, які дозволяють проводити малоінвазивні хірургічні процедури, а також закріпити та покращити ефект проведених хірургічних операцій завдяки кращим у світі апаратам для лікування та реабілітації. Все медичне обладнання сертифіковане у США (FDA), Євросоюзі (CE) та Україні. У каталозі зазначений товар розділений за типом впливу та вирішуваною естетичною проблемою в тому числі для: 

 • SMAS ліфтингу
 • лікування пігментації
 • корекції зморшок
 • лазерної епіляції
 • видалення татуювань або татуажу
 • фракційного лазерного омолодження
 • естетичної гінекології 
 • догляду за шкірою обличчя та тіла
 • моделювання тіла
 • реабілітації та догляду.

Бажаєте отримати більше інформації щодо обладнання, що зацікавило? Заповніть форму онлайн-запиту або зателефонуйте за вказаним номером. Ми запросимо вас до нашого навчального центру L-CLINIC, де можна отримати консультацію практикуючих фахівців, пройти тест-драйв на нашому обладнанні та підібрати потрібний апарат чи методику. При необхідності ви можете скористатися послугою супроводу бізнесу, яке включає проектування, складання маркетингового плану, розрахунок економіки.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ BELLA SYSTECH

Компанія BELLA SYSTECH – офиційний та ексклюзивний представник провідних американських та корейських брендів, що отримали визнання у найкращих клініках світу. На нашому сайті представлені апарати для косметологічних клінік, клінік пластичної хірургії, салонів краси, що надають медичні послуги. Вирішивши купити його у нас, можете розраховувати на:

 • тест-драйв апаратів у нашому навчальному центрі
 • чесний розрахунок окупності апарату або клініки
 • сертифіковане “біле” обладнання
 • кілька циклів навчання ваших лікарів
 • супровід нашими спеціалістами
 • зарубіжні тренінги в Сеулі та Цюріху
 • тільки апарати з швидкою окупністю
 • 12-місячну гарантію виробника
 • гнучкі ціни, розстрочку

Для розрахунку вартості комплексного оснащення клініки або салону краси заповніть онлайн-заявку, замовте «Зворотний дзвінок» або зателефонуйте за вказаним номером. А краще – запишіться на тест-драйв до нашого навчального центру L-Clinic.