Професійна косметика Histolab

Перша у світі професійна космецевтика для апаратного та пост апаратного догляду за шкірою. Передові технології, найкращі наукові досягнення та методики в основі препаратів бренду Histolab відкривають можливості максимально ефективного догляду та покривають широкий спектр дерматологічних показань. Дані характеристики затвердили чіткі позиції Histolab у преміальному сегменті естетичної медицини та дерматології. А філософія бренду, в основі якої принципи ефективної медицини та безпеки, зробила бренд улюбленим у лідерів ринку доглядової косметології, сотень тисяч косметологів та їхніх пацієнтів.

kosmetikaBanner

Лінійки продукції

product_line_image
BASIC Science. Лінія інтенсивного лікування.

Використовуючи косметику цієї лінії, Ви можете бути впевнені в її ефективності, адже у Вас в руках результат наукових розробок біотехнологічної лабораторії, що займається розробкою методів швидкого відновлення та фізіологічного омолодження шкіри.

Про Histolab
product_line_image
DERMA Science. Лінія для відновлення та захисту шкіри

Засоби цієї лінії призначені для відновлення шкіри після впливу апаратних процедур, пілінгів, ін'єкційних процедур, а також після дерматологічних захворювань, таких як розацеа, алергічний та контактний дерматит та інші.

Про Histolab
product_line_image
AGE Science. Лінія засобів для омолодження шкіри

Революційна формула, дія якої спрямована на боротьбу зі старінням шкіри. Містить унікальну комбінацію екстрактів стовбурових клітин томату та запатентованого пептидного комплексу, що стимулюють клітини шкіри до вироблення колагену та гіалуронової кислоти.

Про Histolab
product_line_image
AQUA Science. Лінія засобів для зволоження та захисту шкіри

Косметика лінії AQUA SCIENCE з екстрактами стовбурових клітин рослин та запатентованим пептидним комплексом Histolab SRGF H1 Complex™ швидко та ефективно зволожують шкіру. Компоненти засобів знижують рівень втрати вологи у шкірі, збільшують гідратацію, нормалізують роботу імунної системи та стимулюють регенерацію шкіри.

Про Histolab
product_line_image
ACNEX Science. Лінія засобів для проблемної та жирної шкіри

Лінія засобів для проблемної та жирної шкіри. Лінія засобів для проблемної шкіри ACNE SCIENCE розроблена спеціально для лікування акне та догляду за жирною шкірою. Запатентований пептидний комплекс, що входить до складу кожного із засобів, зменшує запалення, підвищує імунітет, покращує мікроциркуляцію та прискорює загоєння.

Про Histolab
product_line_image
White Science. Лінія для освітлення шкіри

Лінія WHITE SCIENCE містить нові ексклюзивні запатентовані комплекси пептидів та рослинного фактора росту, що сприяють освітленню шкіри. Засоби лінії WHITE SCIENCE максимально освітлюють тон шкіри та пожвавлюють її, ефективно зволожуючи та заспокоюючи.

Про Histolab

Про Histolab

Ключові компоненти всіх продуктів космецевтики Histolab – екстракти стовбурових клітин рослин та запатентований пептидний комплекс Skin Regeneration Growth Factor HistoComplex (SRGF H₁Complex) – таргетовані молекули з ефектом “штучного інтелекту”.

Система ліпосомальної доставки забезпечує стабільність активних інгредієнтів та їх транспорт безпосередньо до клітин-мішеней на ті рівні, де проходять основні метаболічні процеси.

Космецевтика Histolab – єдина у своєму роді ефективність та широта показань до застосування, завдяки таким факторам, як:

– Висока біодоступність
– Унікальні сполуки ростових факторів
– Регуляторні пептиди
– Активні компоненти рослинних стовбурових клітин
– цільова дія на молекулярно-клітинному рівні

Зв'язок із дилером у регіонах

вул. Василя Тютюнника 37/1 ico_arrowDownDark
L-Clinic Клініка апаратної косметології
Режим роботи: щоденно, 10:00-20:00
вул. Янєва, 25 ico_arrowDownDark
L-Clinic Клініка апаратної косметології
Режим роботи: щоденно, з 10:00 до 20:00
Шампанський провулок, 9 ico_arrowDownDark
MED SPA Shampansky Клініка естетичної медицини
Режим роботи: щоденно, 10:00-20:00

Записатися на навчання

Надішліть заявку, і наші консультанти з радістю допоможуть вам і нададуть відповіді на всі запитання.

Напишіть нам

Надішліть заявку, і наші консультанти з радістю допоможуть вам і нададуть відповіді на всі запитання