post thumbnail

23 вересня у готелі Fairmont в Києві відбулася науково-практична конференція компанії Bella Systech за технологією HIFU 3 покоління – Ultraformer, з демонстрацією процедур на всіх основних морфотипах пацієнтів.

Спікер заходу – міжнародний експерт, пластичний хірург Максим Красносельських.

Конференцію відвідали:

В галузі краси існують різні міфи. Один із них говорить про те, що пластичні хірурги не використовують апаратний SMAS ліфтинг для підтяжки та омолодження шкіри своїх пацієнтів, і не хочуть брати на операцію пацієнтів, які раніше робили процедуру HIFU SMAS ліфтинг. Можливо, так було до появи апарату 3-го покоління Ultraformer, цей апарат змінив правила гри.

Один за одним провідні пластичні хірурги зі світовим ім'ям стали успішно застосовувати Ultraformer у своїх клініках: Dr. Benjamin Ascher - Франція, Монако; Dr.Jean Jouis Sebash - США, Великобританія; Dr.Matteo Clementoni – Італія, Мілан; Dr.Suetakc Nobubiiro – Японія, та багато інших лідерів пластичної хірургії вибрали Ультраформер для своєї роботи!

Знання та досвід пластичних хірургів завжди становлять особливу цінність для будь-якого лікаря, який працює із зовнішністю пацієнта.

Саме тому ми організували для наших лікарів спеціальне навчання, де своїм досвідом ділиться пластичний хірург, анатом, міжнародний тренер провідних брендів естетичної медицини Максим Красносельських, якого любить українська професійна аудиторія.

Він ділився досвідом омолодження своїх пацієнтів за допомогою апарату Ultraformer, це був новий для нас погляд на популярну технологію!

Читайте также